Diskuze

Diskusní téma: Diskuze

Datum: 26.04.2013

Vložil: hana

Titulek: Re: Re: Vysvětlení ke zrušení závodu

Ahoj Fas si muže dělat asi co chce ale mi normální lidi ne. Sere nás to hodně ale prostě policie má takové požadavky.

Datum: 29.04.2013

Vložil: Martin Vlček

Titulek: Re: Re: Re: Vysvětlení ke zrušení závodu

Ale POLICIE nemůže mít takové požadavky, když se akce koná na soukromém pozemku a už vůbec ne po telefonu. Dívím se Vám, že jste to po nich nechtěli písemně. Vsadím se, že by ani žádná taková písemnost nepřišla, protože tím Policie porušuje své pravomoci. Vůbec bych se s nima nebavil...

Datum: 26.04.2013

Vložil: Lubomír Světinský

Titulek: Re: Vysvětlení ke zrušení závodu

Pokud PCR nemuze zavod na soukromem pozemku zrusit tak bych to normalne poradal ....

Datum: 26.04.2013

Vložil: Libor Macháň

Titulek: Závody do vrchu

Snad neva když sem dám odkaz na závody do vrchu co se pojedou 11-12.5 Ptenský Dvorek. Pro některé to bude asi daleko, ale možnost si zajezdit to je. Přihlásit se dá na fóru zde https://www.hobbyopencup.cz/

Datum: 26.04.2013

Vložil: Karel

Titulek: Re: Závody do vrchu

neva klidně dej taky bych se už někde svezl

Datum: 26.04.2013

Vložil: mara

Titulek: re : zrušení závodu

A bez diváků to půjde? Nechápu proč takové rozhodnutí většina posledních vážných nehod se stala při mistracich a ne při amaterech.... Je to škoda auto je nachystané připravené a přijde takový vydup. No nic budu muset počkat na závody do vrchu

Datum: 25.04.2013

Vložil: Hana a Karel

Titulek: Zrušení závodu

Ahojte všichni asi před hodinou nám náčelník státní policie Luhačovice oznámil, že nám sobotní závod bohužel nepovolí! Samozřejmě nás to mrzí, ale bohužel je to tak. kdybychom do sobotního rána zaplotili celou soutěžní plochu 2 metrovým pletivem tak by dojel v 9 hodin ráno nějaký technik od policie a rozhodl zda to pro bezpečnost stačí či ne. Měla být vyslána hlídka pro zrušení soutěže. Rozhodli jak rozhodli s tím nikdo nic nenadělá.

Datum: 25.04.2013

Vložil: Martin Vlček

Titulek: Re: Zrušení závodu

Možná by bylo lepší napsat tohle vyjádření na úvodní stránku, v diskuzi by to taky někdo mohl přehlédnout.

Datum: 25.04.2013

Vložil: Svatopluk

Titulek: Re: Zrušení závodu

Vždyt jste to měli všechno vyřízené a povolené,je to pro mě zcela nepochopitelné když je to soukromý pozemek aby policije toto řešila.Připadá mi to jak v té pohádce odvolávám co jsem slibil.Ale samozřejmě že Vám přeju pevné nervy u dalších akcí.

Datum: 25.04.2013

Vložil: Martin Vlček

Titulek: Re: Zrušení závodu

Pokud tedy máte povolení od majitele pozemku, tak Policie ČR nemá co povolovat. Policie se pouze vyjadřuje a navrhuje označení případného omezení v dopravě nebo uzavírky komunikace. Tohle jsem řešil už nesčetněkrát při uzavírce veřejného parkoviště ve Zlíně a nikdy jsem se s takovým blábolem nesetkal. Potom vyvstává otázka, zda v tom není něco jiného. Prostě mi tohle vyjádření pořadatele hlava nebere...

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek